Ulanzi LM-P40RGB Portable Video Light 40WRGB
Prieinamumo data: 19-05-2026
Pristatymas per 7 - 14 dienas
Ulanzi
SKU: 59890
Model: L130
Ean: 6975357305686
Būklė: Naujas produktas
Ulanzi LM-P40RGB 40W RGB nešiojama vaizdo lempa su integruota baterija ir 5 išankstiniais režimais, užtikrinančiais tobulą apšvietimą.
Daugiau detalių
Type of ProductOn-camera LED light
Color temperature2700 K – 6500 K
Light dimmingdimmable
LED light typeLED pie kameras
Power Watt40
Width, m158 mm
Height, m34 mm
Informacija
Galia jūsų delne
Ulanzi LM-P40RGB Nešiojama Vaizdo Lempa 40W RGB sukurta maksimaliam nešiojamumui ir perkonstruoja patogumą. Jos kompaktiškas dizainas leidžia lengvai valdyti viena ranka, leidžiant jums be vargo nustatyti ir reguliuoti lempą, kur tik įkvėpimas jus užklumpa.
Akcentai
  • Kompaktiška ir nešiojama Vaizdo Lempa 40W
  • Su integruota 37 Wh baterija
  • Lengvai reguliuojama nuo 2700K iki 6500K su 5 išankstiniais režimais
40W, kad apšviestumėte savo genijų
Patirkite 40W galią, kai ji užlieja jūsų sceną neprilygstamu ryškumu, apšviečiant kiekvieną detalę stulbinančia aiškumu ir tikslumu. Apšvieskite savo kūrybiškumą kaip niekada anksčiau!
Be laidų, be ribų
* Įkrovimo laikas 1h40min (su PD įkrovikliu 65W ar didesniu); norint įkrauti ir naudoti vienu metu, naudokite PD įkroviklį su 65W ar didesne galia.
Jūsų šviesa, jūsų būdas
Lengva ir patogu naudoti
Išlaikykite vėsą esant spaudimui su greitu aušinimo ventiliatoriumi
Užsukite ir pritvirtinkite
Charakteristikos
  • Modelis P40 RGB
  • Medžiagos ABS+PC
  • Matmenys 158 x 86 x 34mm
  • Svoris (tik lempa) 408g
  • Galia 40W
  • Spindulio kampas 120
  • Baterija 7.4V 5000mAh 37Wh
  • Baterijos veikimo laikas Ryškumas 100 35min; ryškumas 50 1h20min
  • Įkrovimo laikas 1h40min (su PD įkrovikliu 65W ar didesniu)
Komplekte
  • 1 x Vaizdo lempos
  • 1 x Difuzorius
  • 1 x Naudotojo vadovas
AI assistant
Dirbtinio intelekto asistentas
Arba paklauskite apie:
Kokios yra savybės? Ar tai yra sandėlyje? Tikros nuolaidos ir pasiūlymai?
Parašyti atsiliepimą