Ulanzi power supply unit C120A1900632PI 19 V / 6 A, 5-pin connector
Pristatymas per 5 - 10 dienas
Ulanzi
SKU: 59272
Model: Ulanzi P003
Ean: 6975357305754
Būklė: Naujas produktas
Description
The Ulanzi C120A1900632PI mains power supply is a professional and reliable solution, designed for Ulanzi’s 120W V-120 series lights. It guarantees smooth and uninterrupted lighting operation in all conditions. It will successfully provide stable power to other devices requiring 19 V and 6 A. Thanks to its wide input voltage range (100-240 V), the power supply will prove its worth in any part of the world, ensuring safe and efficient operation of devices. The 5-pin plug guarantees compatibility with a wide range of IT and audio-video equipment.
Zasilacz sieciowy Ulanzi C120A1900632PI - 19 V / 6 A, wtyk 5-pinowy
Main product features
  • Universal mains power supply
  • compatible with devices requiring 19 V and 6 A
  • suitable for use with Ulanzi V-120Bi and Ulanzi V-120C LED lamps
  • wide input voltage range – 100-240 V, 50/60 Hz
  • compatible with hundreds of IT and audio-video devices
  • 5-pin connector
  • compact housing (14 x 5.5 x 3.5 cm)
  • stable and safe power supply in various conditions
Ideal combination with Ulanzi lamps
Stable power supply
The Ulanzi C120A1900632PI mains power supply with an output of 19 V and 6 A is the ideal solution for users of multi-brand electronic equipment. Thanks to its high efficiency and reliability, it ensures optimal operation of devices such as laptops, monitors or audio-video equipment. The power supply will be indispensable wherever a reliable and long-lasting power source is needed.
Universal choice
5-pin plug
Specification
  • model: Ulanzi C120A1900632PI
  • output current: 19 V / 6 A
  • input: 100 – 240 V (AC)
  • dimensions: 14 x 5.5 x 3.5 cm
  • weight: 689 g (power supply + cable)
Kit contents
  • Ulanzi mains adapter C120A1900632PI – 19 V / 6 A, 5-pin plug
AI assistant
Dirbtinio intelekto asistentas
Arba paklauskite apie:
Kokios yra savybės? Ar tai yra sandėlyje? Tikros nuolaidos ir pasiūlymai?
Parašyti atsiliepimą