NANLITE 48V 8.4A ADAPTER FOR FORZA 300 PA-48V8.4A-FZ300
Produktas užsakomas. Pristatymo laikas nuo 3 savaičių.
Nanlite
SKU: 21141
Model: PA-48V8.4A-FZ300
Ean: 6949987421955
Būklė: Naujas produktas
Nanlite Power Adapter for Forza 300 is designed to run the fixture on 100 to 240 VAC, 50/60 Hz power.
AI assistant
Dirbtinio intelekto asistentas
Arba paklauskite apie:
Kokios yra savybės? Ar tai yra sandėlyje? Tikros nuolaidos ir pasiūlymai?
Parašyti atsiliepimą