Swit BM-215-NDI 21.5 4K-NDI QLED HDR Monitor
Swit
SKU: 52940
Model: BM-215-NDI
Ean: 6948193511344
Būklė: Naujas produktas
SWIT BM-215-NDI 21.5" yra profesionalus NDI monitorius su 4K QLED HDR, 100% DCI-P3 spalvų aprėptimi ir mažos pralaidumo NDI palaikymu.
Daugiau detalių
Type of ProductLCD Monitor
LCD monitorsmonitors
ConnectorUSB-C įkrovimas/ryšys
ConnectorHDMI
ConnectorSDI
Apžvalga
SWIT BM-215-NDI 21.5" profesionalus NDI monitorius yra 4K QLED HDR FHD monitorius su 100% DCI-P3 spalvų aprėptimi, nulinės vėlavimo SDI išvestimi ir NDI dekodavimu. Jame yra automatinis šaltinio aptikimas, mažos pralaidumo NDI palaikymas, PC-nemokama 3DLUT automatinė kalibracija ir profesionalūs vaizdo stebėjimo įrankiai transliacijoms ir gamybos darbo srautams.
Displėjus ir našumas
NDI palaikymas
Stebėjimo įrankiai
Jungiamumas
Galia ir patvarumas
Veikia su 12V DC arba AC 100-240V, monitorius sunaudoja 45W ir patikimai veikia 0-50C temperatūroje su 10-90% drėgnumu. Jo kompaktiškas ir patvarus formatas (530.6 x 364.3 x 74.2 mm, 6.05 kg) daro jį tinkamą studijoms, lauko ir tiesioginės gamybos aplinkoms.
Pagrindinės savybės
  • 21.5" FHD QLED monitorius, 1920x1080 raiška
  • 100% DCI-P3 plati spalvų gama
  • NDI dekodavimas su automatinio šaltinio aptikimu
  • Mažos pralaidumo NDI režimo palaikymas
  • Nulinės vėlavimo SDI išvestis, HDMI 2.0 įėjimas, RJ45 NDI įėjimas
  • PC-nemokama 3DLUT automatinė kalibracija per USB
  • Palaiko TSL UMD ir GPI tally per RS485
  • Platus žiūrėjimo kampas 178 H/V
  • Galia DC 12V arba AC 100-240V, 45W suvartojimas
  • Veikimo temperatūra 0-50C, drėgnumas 10-90%
Specifikacijos
  • Ekrano dydis 21.5 colių
  • Rezoliucija 1920x1080 (FHD)
  • Šviesumas 400 nits
  • Kontrastas 10001
  • Spalvų gylis 16.77 milijonų spalvų (8 bitai)
  • Spalvų gama 100% DCI-P3
  • Žiūrėjimo kampas 178 H / 178 V
  • Vaizdo įėjimai RJ45 (NDI), BNC 2 (3G/HD/SD-SDI), HDMI 2.0
  • Vaizdo išvestys BNC 1 (SDI kilpa), BNC 1 (NDI dekoduotas SDI)
  • Garso Analoginis garso išėjimas, ausinės 3.5 mm
  • Tally/Kontrolė RS485 TSL UMD / GPI
  • Galia DC 12V, AC 100-240V, 50/60Hz
  • Energijos suvartojimas 45W
  • Matmenys 530.6 x 364.3 x 74.2 mm
  • Svoris 6.05 kg
AI assistant
Dirbtinio intelekto asistentas
Arba paklauskite apie:
Kokios yra savybės? Ar tai yra sandėlyje? Tikros nuolaidos ir pasiūlymai?
Parašyti atsiliepimą