Cartoni PTZ Lightweight Tripod Kit 75mm (KPTZ721/75)
Pristatymas per 8 - 14 dienas
Cartoni
SKU: 29867
Model: KPTZ721/75
Ean: 4260725673002
Būklė: Naujas produktas
Type of ProductTripod Video
Tripod setno head
Maximum load capacity, kg40
Materialalumīnija
The basic solution kits tripod KT721 with adjustable mid level spreader S731/QR the new design rubber feet AT877 , the AT922 half ball 75mm camera attachment.
Specifications: Minimum height 78 cm 30,7 “ Max height 135 cm 32,7” Material Aluminium Capacity 40 kg 88,2 lbs Weight 1,9 kg 4,2 lbs Bowl diameter.
Delivery Content
Tripod 3 tube (Only PTZ)
Half bowl 75mm
Mid level Spreader
Rubber feet for Red Lock & SDS
Specifications
Maximum Height (Head to ground)
135.00 cm
53"
Minimum Height (Head to ground)
78.00 cm
31"
Tripod Material
Aluminium
Payload Capacity
40.00 kg
88 lbs
Total Weight
1.90 kg
4.2 lbs
Number of stages
0
Spreader
Mid Level
AI assistant
Dirbtinio intelekto asistentas
Arba paklauskite apie:
Kokios yra savybės? Ar tai yra sandėlyje? Tikros nuolaidos ir pasiūlymai?
Parašyti atsiliepimą